(۰۲۱) ۲۲۹۸۸۷۶۸ - ۲۲۹۳۷۷۵۲
تهران، میدان هروی، خیابان وفا منش، نبش مکران شمالی، ساختمان ایران زمین، واحد۵۰۲
دکتر فرشته جلالپور / تزریقات زیبایی / تزریق چربی+مزایا، مراقبت ها و کاندید مناسب
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

تزریق چربی+مزایا، مراقبت ها و کاندید مناسب

تزریق چربی، که به آن انتقال چربی نیز گفته می شود. یک عمل جراحی زیبایی است که در آن چربی از یک مکان دور، معمولاً از شکم یا ران جانبی جمع آوری می شود. و سپس به نواحی انتخاب شده صورت تزریق می شود. این امر به طور موثر حجم را در مناطقی که از دست دادن حجم بافت نرم در نتیجه فرآیند پیری رخ داده است، بازیابی می کند.

این روش می‌تواند چین و چروک‌ها و خطوط را پر کند، لب‌ها را بهبود ببخشد. و برخی از جای زخم‌ها و دیگر فرورفتگی‌های پوست را بهبود بخشد. تا ظاهری صاف‌تر و جوان‌تر را بازیابی کند.

اگر می خواهید ساعت را به عقب برگردانید و ظاهری چاق و انعطاف پذیر به پوست خود بازگردانید، با بهترین دکتر تزریق چربی مشورت کنید. او در کاربردهای انتقال چربی بسیار مسلط است و به طور مداوم نتایج زیبا و طبیعی ارائه می دهد.

فهرست محتوا

مزایای تزریق چربی

انتقال چربی صورت فواید زیادی دارد. یکی از جالب‌ترین پیشرفت‌های کشف شده در سال‌های اخیر این است. که چربی پیوندی سرشار از سلول‌های بنیادی است. هنگامی که سلول های بنیادی به صورت شما منتقل می شوند، باعث بهبود بافت و رنگ پوست شما می شوند.

تعداد زیادی از بیماران از انتقال چربی اطمینان خاطر دارند. از آنجایی که چربی بافت خود شما است. هیچ نگرانی در مورد واکنش آلرژیک شدید یا سایر عوارضی که اگرچه نادر است. ممکن است در هنگام تزریق مواد مصنوعی مانند Juvederm یا Restylane به صورت رخ دهد، وجود ندارد.

یکی دیگر از مزایای انتقال چربی به صورت انتقال چربی یک تکنیک کم تهاجمی است که نیازی به برش های بزرگ ندارد. احتمال بسیار کمی وجود دارد که زخم قابل توجهی از خود به جای بگذارد.

در نهایت، چربی بیشتر از فیلرهایی مانند Restylane و Juvederm دوام دارد. هنگامی که چربی منبع خونی ایجاد می کند، می تواند برای مدت طولانی (شاید حتی برای همیشه) در بدن شما باقی بماند.

تزریق چربی به گونه

اگر متوجه شده‌اید که گونه‌هایتان در طول سال‌ها کمتر پر به نظر می‌رسند، مطمئنا تنها نیستید. از دست دادن حجم صورت، به خصوص در گونه ها، یکی از شایع ترین نشانه های پیری است. که هم مردان و هم زنان را تحت تاثیر قرار می دهد. داشتن گونه‌های توخالی حتی می‌تواند افراد را مسن‌تر از آنچه هستند نشان دهد. و سالانه میلیون‌ها بیمار را به سمت پرکننده‌های پوستی تزریقی یا ایمپلنت‌های مصنوعی سوق می‌دهد تا ظاهر خود را بهبود بخشند. با این حال، برای بیمارانی که به دنبال جایگزینی طبیعی‌تر برای دستیابی به گونه‌های پرتر هستند، انتقال چربی به گونه می‌تواند گزینه‌ای عالی باشد.

تزریق چربی به خط اخم

تزریق چربی به خط اخم

خط اخم خطوط عمودی بین و بالای ابروی شما هستند که در نتیجه اخم و پیری پوست ایجاد می شوند. مانند خطوط پیشانی، با بالا رفتن سن، این خطوط اخم برجسته تر می شوند.

درمان خطوط اخم می تواند برای بیمارانی مفید باشد که از اثرات اجتماعی منفی اخم خود رنج می برند. یا کسانی که به سادگی می خواهند اثرات پیری را معکوس کنند. خطوط اخم مداوم یا عمیق اغلب ممکن است باعث شود که افراد عصبانی، استرس، خسته، شدید یا نگران به نظر برسید. از بین بردن خطوط اخم منجر به ظاهری آرام تر، قابل دسترس تر و شاداب تر می شود.

تزریق چربی به دست و پشت دست

پیوند چربی به دست یک عمل جراحی است که در اتاق عمل انجام می شود. چربی با انجام لیپوساکشن در محل دیگری از بدن شما (به این فکر کنید: دسته های عشق یا قسمت داخلی ران) برداشت می شود. سپس چربی سانتریفیوژ شده و به سرنگ های کوچک منتقل می شود. چربی در مقادیر کم به صورت پراکنده در پشت دست به قسمت نزدیک انگشتان تزریق می شود.

این انتقال چربی به حجم بخشیدن به پشت دست کمک می کند که با افزایش سن از دست می دهید. با افزایش سن، عناصری از دست را می بینید: تاندون ها و سیاهرگ ها. حجم به پنهان کردن این موارد کمک می کند. سلول های بنیادی موجود در چربی به ترمیم کیفیت پوست پوشاننده کمک می کند که این نیز یک مشکل است.

درست مانند تمام جراحی های انتقال چربی، میزان چربی باقیمانده از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

تزریق چربی به چانه

تزریق چربی به چانه

انتقال چربی صورت شامل برداشتن چربی اضافی از ناحیه ای از بدن و تزریق آن به اطراف چانه برای افزایش صافی و وضوح خط فک است. این یک روش فوق‌العاده و کم تهاجمی برای بزرگ‌کردن نواحی اطراف چانه یا بزرگ‌کردن چانه است. تا انتقال بدون درز بین چانه و فک ایجاد شود.

در حال حاضر جراحان پلاستیک ماهر از میکرو چربی استفاده می کنند، یک نسخه ذره کوچک از چربی طبیعی بدن شما. سلول‌ها با استفاده از دستگاه‌های مخصوصی که چربی‌های جمع‌آوری‌شده از سایر نقاط بدن را فیلتر کرده. و با استفاده از روش لیپوساکشن می‌شکنند، آماده می‌شوند.

چه افرادی برای تزریق چربی به صورت کاندید مناسبی هستند؟

افرادی که تحت عمل جراحی لیفت صورت با نخ قرار می گیرند و همچنین می خواهند به نواحی توخالی ناشی از کاهش حجم صورت رسیدگی کنند، کاندیدای خوبی برای تزریق چربی به صورت هستند. تزریق چربی به همراه جراحی لیفت صورت – که پوست اضافی و افتادگی را از بین می برد و پوست باقی مانده را سفت می کند – استفاده می شود – می تواند چاق بودن را به نواحی توخالی بازگرداند و خطوط و چین های عمیق روی صورت را پر کند تا ظاهری جوان تر داشته باشد.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به صورت

در اینجا مواردی وجود دارد که باید بعد از عمل انتقال چربی صورت انتظار داشت.

هفته اول

در هفته اول تورم و کبودی هم در صورت و هم در ناحیه برداشت چربی وجود خواهد داشت. پوست نواحی آسیب دیده ممکن است برای کمک به کاهش تورم ماساژ داده شود، که با سایر پرکننده های پوستی از آن جلوگیری می شود.

ناراحتی و تورم را می توان با کمپرس یخ نیز کاهش داد. اگرچه درد معمولاً به دنبال روش انتقال چربی خفیف است، پزشک داروهای ضد درد را تجویز می کند که می تواند در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد.

هفته دوم

کاهش کبودی و تورم نسبتاً سریع بین 7 تا 10 روز پس از عمل اتفاق می افتد. در هفته دوم، کبودی معمولا از بین رفته است، اما هنوز مقداری تورم وجود دارد. بسیاری از مردم احساس می کنند که می توانند پس از هفته اول به سر کار برگردند، اما برخی دیگر ممکن است احساس آمادگی نکنند.

اگرچه این جراحی زیبایی بزرگی نیست، اما توصیه می شود پس از عمل یک هفته از هر فعالیت کاری مرخصی بگیرید. انجام این کار به شما این امکان را می دهد که استراحت کنید و به صورت شما فرصتی می دهد تا پس از جراحی سریعتر بهبود یابد.

هنگامی که تورم شروع به فروکش کرد، می توانید فعالیت های کاری عادی را از سر بگیرید. خبر خوب این است که این یک عمل زیبایی نیست که باید هر چند وقت یکبار آن را تکرار کنید. این به این دلیل است که اثرات معمولا طولانی مدت هستند.

برای اطلاعات بیشتر از ماندگاری تزریق چربی، به صفحه آن مراجعه کنید.

بهترین دکتر تزریق چربی

یکی از عوامل اصلی موفقیت دکتر فرشته جلالپور در انتقال چربی، استفاده از فناوری VASER برای لیپوساکشن چربی است. استفاده از انرژی اولتراسوند امکان مکش چربی را بدون آسیب رساندن به هیچ یک از سلول های چربی فراهم می کند. برعکس، لیپوساکشن سنتی از طریق سلول های چربی سوراخ می شود. و گزارش شده است که تا 50 درصد از سلول ها را در طول برداشتن از بین می برد.

در طول مشاوره اولیه، دکتر فرشته جلالپور انتظارات شما را به طور کامل با شما در میان گذاشته و صورت شما را معاینه کامل خواهد کرد. همچنین دکتر تکنیک های انتقال چربی و ترکیب آنها با سایر روش های زیبایی را برای شما توضیح می دهد تا طبیعی ترین و مطلوب ترین نتیجه را به دست آورید.

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلالپور متولد سال 1354 است. وی در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد و 11 سال سابقه کار در زمینه پوست، مو و زیبایی دارد. وی توانسته است بیش از 4000 کاشت ابروی موفق و بیش از 2000 مورد تزریق چربی را در کارنامه کاری خود داشته باشد. دکتر جلالپور مطب خود در زمینه پوست، مو و زیبایی را در سال 1389 دایر کرد و آماده ارائه خدمات پوست، پو و زیبایی به شما عزیزان می باشد.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
هزینه تزریق بوتاکس در سال 1403🥰
هزینه تزریق بوتاکس در سال 1403🥰

هزینه تزریق بوتاکس می‌تواند با توجه به چندین عامل از جمله موقعیت جغرافیایی، تخصص پزشک و وسعت ناحیه تحت درمان، متفاوت باشد....

فیلر بهتر است یا بوتاکس
فیلر بهتر است یا بوتاکس

فیلر بهتر است یا بوتاکس؟ در دنیای زیبایی غیرجراحی، دو روش محبوب یعنی فیلرهای پوستی و بوتاکس توجه زیادی را به خود جلب کرده...

فیلر خط خنده و مزایای تزریق آن
فیلر خط خنده و مزایای تزریق آن

فیلر خط خنده، یک ماده قابل تزریق است که برای پر کردن و صاف کردن خطوط عمیق و چین‌های طرفین بینی تا گوشه‌های دهان استفاده...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *