سئوالات کلیدی

- چرا قبل از هرگونه تزریق و اقدام زیبایی مشاوره با پزشک مجرب در این زمینه لازم است؟

پاسخ پزشک: در مبحث زیبایی تناسلی کار انجام شده با فرم صورت فرد از اهمیت زیادی برخوردار است. به طوری که گاها در مشاوره حضوری خواسته فرد با چیزی با با صورت او مناسب است تناقض دارد. مثلا خانم جوانی را در نظر بگیرید که به دلیل شرایط روز و مد شدن تزریق ژل لب، به مطب مراجعه کرده و احساس می کنند که با تزریق ژل لب زیبایی صورتشان بیشتر می شود ولی در مشاوره زیبایی مشخص می شود که چانه فرد کوچک است و در این مراجعه اگر بدون توجه به مشکل صورت فقط خواسته فرد را انجام دهیم و تزریق ژل لب انجام شود، قطعا علاوه بر زیبا نشدن صورت فرد مشکلی به مشکل قبلی اضافه می شود.

- برای لیفت صورت کدام روش بهتر و سریع تر جواب می دهد؟

پاسخ پزشک: در مورد متدهای انتخابی بسته به نوع لیفت صورت، بسته به نوع، محل، میزان افتادگی، اندازه صورت، سن و جنس فرد و حتی شغل او متفاوت است که معمولا با مشاوره حضوری با فرد و انتظاری که از لیفت صورت دارد و میزان برآورده کردن این انتظار از جانب پزشک امکان پذیر است.

- شروع کار زیبایی از چه سنی لازم است؟

پاسخ پزشک: سن شروع کارهای زیبایی معمولا از 18 سالگی و با مشورت با پزشک انجام می شود. یادآوری می شود که خیلی از کارهای زیبایی در سنین زیر 30 سال فقط به منظور برطرف کردن نقایص صورت انجام می شود و جنبه پیشگیری ندارد.  

- آیا بعد از انجام اعمال زیبایی با گذر زمان پوستمان بدتر می شود؟

پاسخ پزشک: بستگی به این دارد که شما در چه سنی و با توجه به چه نیازی این اعمال انجام شود. معمولا اگر کارهای زیبایی متناسب با صورت و نیاز صورت و سن فرد انجام شود، حتی صورت با گذشت یک سال بهتر می شود.