دکتر فرشته جلالپور / جوانسازی پوست / هایفوتراپی صورت در تهران
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

هایفوتراپی صورت در تهران

هایفوتراپی همان امواج اولتراسوند شبیه به سونوگرافی هستند که به صورت تنظیم شده و کانونی در مرکز مشخص، در ناحیه صورت تابیده می شود.

نقطه هدف هایفوتراپی لایه اسمس (smas) یا همان پرده اطراف عضلات است که به صورت کانونی در آن ناحیه تابیده می شود که باعث لیفت صورت در قسمت عمقی تر صورت می شود.

این روش و متد، روش بسیار محبوبی است. به دلیل اینکه بلافاصله بعد از انجام هایفوتراپی فرد می تواند به زندگی عادی خود برگردد. قرمزی، التهاب، ورم و کبودی بعد از این روش وجود ندارد.

دکتر فرشته جلال پور

فهرست محتوا

کاندیدای مناسب برای هایفوتراپی

کسانی که کاندیدای مناسبی برای روش هایفوتراپی هستند، افرادی هستند که معمولا بین سن 30 تا 50 سال سن دارند.

سنین بالاتر از 50 سال، شاید کمتر به این روش پاسخگویی مطلوبی داشته باشند. برای سنین زیر 30 معمولا افتادگی به اندازه ای نیست که نیاز به هایفوتراپی داشته باشد.

افرادی که صورت های بسیار باریک و لاغری دارند و همینطور افرادی که بیش از حد صورت تپل و پری دارند، کاندیدای مناسب برای انجام هایفوتراپی نیست. به دلیل اینکه نتیجه ی خوبی از این روش نمی گیرند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هایفوتراپی دور چشم به صفحه آن مراجعه کنید.

هایفوتراپی صورت

معمولا افرادی برای هایفوتراپی انتخاب می شوند که در مشاوره حضوری، تشخیص داده شده که صورتشان مناسب برای هایفوتراپی است و انتظار فرد از انجام هایفوتراپی مشخص است.

همه افراد کاندیدای مناسبی برای هایفوتراپی نیستند. هایفوتراپی معجزه نمی کند. هر هایفوتراپی 30 تا 50 درصد بهبود را در افتادگی صورت ایجاد می کند.

پس قرار نیست که از هایفوتراپی انتظار معجزه در زمینه لیفت صورت داشته باشید و باید به همین میزان بسنده کرد.

بیشتر بخوانید: مزوتراپی پوست

نکته مهم در مورد هایفوتراپی

امواج هایفوتراپی  هم در عمق صورت و هم در سطح صورت و در عمق کمتر کار می کند که با توجه به سَری مناسب این عمق مشخص می شود و باعث جوانسازی لایه های سطحی پوست هم خواهد شد.

آیا هایفوتراپی درد دارد؟

دردناک بودن این روش در کسانی که آستانه تحمل خوبی دارند، خیلی زیاد نیست و برای همین می توان گفت این متد و روش کاملا قابل تحمل است. در ناحیه فک تحتانی یا قسمت هایی که فرد ایمپلنت دندانی دارد، درد زیادی را نخواهد داشت.

مدت زمان انجام هایفوتراپی

مدت زمان انجام هایفوتراپی حدود نیم ساعت تا 40 دقیقه است و معیار اندازه گیری در هایفو، تعداد شاتی است که در صورت خورده می شود که متوسط در صورت و گردن حدود 500 شات هایفو تابیده می شود.

در این 500 شاتی که انجام می شود از ناحیه گردن تا پیشانی هایفوتراپی می شود.

نواحی که برای هایفوتراپی ممنوع هستند

یک سری نواحی صورت وجود دارد که برای هایفوتراپی ممنوعیت انجام دارد. مثل ناحیه تیروئید، قسمت های گوشه لب که اعصاب صورت از آن رد می شود، اطراف گوش ها و قسمتی از گوشه چشم که به دلیل حساسیت اعصاب رد شده از آن ناحیه، این نواحی برای انجام هایفوتراپی ممنوع هستند.

بیشتر بخوانید: تزریق چربی به پوست

مراقبت های بعد از هایفوتراپی

پرهیز از گرمای زیاد به صورت که توصیه می شود حدود یک هفته از انجام کارهایی که باعث تعریق و گرم شدن زیاد صورت می شود، مثل ورزش و فعالیت های زیاد صورت، ورزش های بدنی که باعث پرخونی صورت می شود، سونا، استخر و یا کارهایی که مثل بخور که صورت را پر خون و گرم می کند، انجام نشود.

حتما از ضد آفتاب مناسب استفاده شود.

مراقبت های بعد از هایفوتراپی

زمان اثر گذاری هایفوتراپی

مدت زمان اثر مثبت هایفوتراپی را از روز انجام تا 3 ماه بعد خواهیم داشت. به همین دلیل است که حداکثر اثر مثبت آن را بعد از 3 ماه در فرد خواهیم داشت.

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلالپور متولد سال 1354 است. وی در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد و 11 سال سابقه کار در زمینه پوست، مو و زیبایی دارد. وی توانسته است بیش از 4000 کاشت ابروی موفق و بیش از 2000 مورد تزریق چربی را در کارنامه کاری خود داشته باشد. دکتر جلالپور مطب خود در زمینه پوست، مو و زیبایی را در سال 1389 دایر کرد و آماده ارائه خدمات پوست، پو و زیبایی به شما عزیزان می باشد.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
بهترین روش جوانسازی پوست دست
بهترین روش جوانسازی پوست دست

با بالا رفتن سن، پشت دست‌ها حجم خود را از دست می‌دهد و ممکن است استخوانی و ضعیف به نظر برسد. تاندون ها و وریدها بیشتر قابل...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *