دکتر فرشته جلالپور / تزریق چربی / هزینه تزریق چربی به صورت در سال 1402 چقدر است؟
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

هزینه تزریق چربی به صورت در سال 1402 چقدر است؟

قبل از تزریق چربی به صورت سوالات زیادی درباره هزینه تزریق چربی به صورت در تهران و شهرستان ها برای بیماران ایجاد می شود. در این مقاله از سایت دکتر فرشته جلالپور قصد داریم تا به سوال شما در مورد قیمت تزریق چربی به صورت صحبت کنیم.

تزریق-چربی-به-صورت

چه عواملی بر هزینه تزریق چربی به صورت تاثیر میگذارد؟

قیمت تزریق چربی به صورت به دلایل مختلف می تواند متفاوت باشد، به عواملی که می تواند در هزینه های نهایی تزریق چربی به صورت تاثیر داشته باشد توجه کنید:

سطح تجربه جراح

هرچه جراح شما با تجربه و تقاضا بیشتر باشد، احتمال این که هزینه بیشتری برای تزیرق چربی به صورت خود بپردازید بیشتر است.

مناطقی که باید درمان شوند

جوانسازی کامل صورت ممکن است بیشتر از مثلا درمان کاهش حجم وسط صورت هزینه داشته باشد.

دستمزد پزشک

یک متخصص پوست خوب، با توجه به تجربه  و موادی که برای تزریق چربی استفاده می کند، قیمت متغیری دریافت می کند. همچنین با توجه به این یک جراح ماهرتر است، در نتیجه باعث دریافت پول بیشتری نیز می شود.

هزینه کلینیک

با توجه به بیمارستان یا کلینیکی که تزریق چربی به صورت خود را انجام می دهید، هزینه متفاوت است، زیرا خدمات و امکانات کلینیک ها ممکن است متفاوت باشد.

نوع بی حسی

تزریق چربی به صورت آفرود با بی حسی موضعی یا آرام بخش انجام می شود. در صورت استفاده از هر نوع آرام بخشی بر قیمت تزریق چربی به صورت افزوده خواهد شد.

آیا تزریق چربی به صورت ارزش اقتصادی  دارد؟

تزریق چربی به هر ناحیه از صورت کاملا متفاوت است. میزان چروک بودن پوست و خدمات جانبی از جمله مواردی هستند که بر قیمت تزریق چربی به صورت تاثیر گذار است. هزینه کلی تزریق چربی به صورت هر یک سال یک بار افزایش پیدا می کند و باید طبق تشخیص پزشک تزریق چربی را تمدید کرد.

هزینه-تزریق-چربی-به-صورت

بیشتر بخوانید: ماندگاری تزریق چربی چقدر است؟

راهکارهایی برای کاهش هزینه تزریق چربی به صورت

اگر فردی هستید که قصد دارد تمام صورت خود را تزریق چربی انجام دهد، برای شما پیشنهادی داریم. در.واقع این موضوع اهمیت ندارد که شما کدام قسمت صورت می خواهید تزریق چربی انجام دهید، در هر صورت باید با اولویت بندی این کار را انجام دهید.

برای مثال چربی اگر در ناحیه ابرو ها شروع کنید و با تشخیص پزشک به قسمت های دیگر بدن نیز انجام دهید. کاملا طبیعی است فردی که قصد انجام تزریق چربی به کل قسمت صورت خود را دارد، باید هزینه بیشتری نسبت به کسی که فقط ناحیه خاصی از صورت را می خواهد انجام دهد، باید پرداخت کند.

ارزان ترین مرکز درمانی برای تزریق چربی به صورت کجاست؟

برای جواب دادن به این سوال باید گفت که نباید به خاطر ارزان بودن یک مرکز درمانی، سلامت خود را به خطر بیندازید. به این علت که پزشک ممکن است که:

  • تجربه کم در انجام تزریق چربی به صورت داشته باشد.
  • نداشتن تخصص لازم جهت تزریق چربی به صورت
  • انجام تعداد زیادی تزریق چربی به صورت در یک روز
  • مرکز درمانی که از تجهیزات مناسبی استفاده نمی کند.

آیا بیمه هزینه تزریق چربی به صورت را پوشش می دهد؟

بیمه درمانی هزینه های مرتبط با پیوند چربی صورت را پوشش نمی دهد، زیرا این یک عمل زیبایی انتخابی در نظر گرفته می شود. با این حال، جراح پلاستیک ممکن است بتواند گزینه هایی را برای تامین هزینه جراحی پیوند چربی به صورت به شما ارائه دهد. از تامین مالی گرفته تا طرح های پرداخت، حتما از پزشک خود بپرسید که چه گزینه هایی برای قابل کنترل کردن هزینه درمان شما ارائه می دهند.

بیشتر بخوانید: تزریق چربی به پوست

نتیجه گیری

هزینه تزریق چربی به صورت به عوامل زیادی از جمله سطح تجربه جراح، مناطقی که باید درمان شوند، نوع بی حسی دستمزد پزشک بستگی دارد.

سوالات متداول

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلالپور متولد سال 1354 است. وی در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد و 11 سال سابقه کار در زمینه پوست، مو و زیبایی دارد. وی توانسته است بیش از 4000 کاشت ابروی موفق و بیش از 2000 مورد تزریق چربی را در کارنامه کاری خود داشته باشد. دکتر جلالپور مطب خود در زمینه پوست، مو و زیبایی را در سال 1389 دایر کرد و آماده ارائه خدمات پوست، پو و زیبایی به شما عزیزان می باشد.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *