دکتر فرشته جلالپور / زیبایی صورت / هزینه کاشت ابرو در سال 1402 چقدر است
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

هزینه کاشت ابرو در سال 1402 چقدر است

پیش از اقدام به کاشت ابرو و اقدامات زیبایی صورت سوالات متداولی درباره هزینه کاشت ابرو و عوامل موثر بر قیمت کاشت ابرو در تهران و شهرستان ها برای متقاضیان به وجود می آید که دغدغه زیباجویان می باشد. در این مطلب از سایت دکتر فرشته جلال پور می خواهیم به پاسخ سوالات متداول و پرسش و پاسخ درباره هزینه کاشت ابرو در سال 1402 از جمله اینکه هزینه کاشت ابرو در تهران چقدر است؟ ارزان‌ترین کاشت ابرو در تهران کدام است؟ عوامل موثر بر قیمت کاشت ابرو چیست و… بپردازیم با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

نمونه کار کاشت ابرو دکتر جلال پور


در این قسمت نمونه کارهای کاشت ابرو دکتر جلال پور و رضایت زیباجویان از کاشت ابرو دکتر فرشته جلال پور را مشاهده می کنید. برای مشاهده نمونه های بیشتر به پیج اینستاگرام دکتر جلال پور مراجعه نمایید.

رضایت از کاشت ابرو دکتر جلال پور
تجربه کاشت ابرو

مشاوره سریع و رایگان کاشت ابرو


برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو طبیعی دکتر فرشته جلال پور و دریافت مشاوره آنلاین با پزشک متخصص می توانید از طریق فرم مقابل اقدام کنید.

در صورتی که سوالاتی درباره کاشت ابرو دارید می توانید از طریق فرم مقابل سوالات خود را با ما در میان بگذارید. در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
شماره شما با موفقیت ثبت شد!
لطفا مجددا شماره تلفن خود را وارد کنید.

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو

در تعیین قیمت کاشت ابرو در سال 1402 عوامل متعددی موثر می باشند. یکی از عوامل موثر در هزینه کاشت ابرو محل انجام عمل زیبایی می باشد. به طور مثال هزینه کاشت ابرو در تهران با دیگر شهرستان ها متفاوت است و قیمت کاشت ابرو در تهران بیشتر از دیگر استانها خواهد بود. مورد دیگری که در تعیین هزینه کاشت ابرو موثر می باشد زمان اقدام به عمل زیبایی می باشد. به طور مثال هزینه کاشت ابرو در سالهای قبل با هزینه کاشت ابرو در سال 1402 یکسان نیست و در طی زمان رشد قیمت را شاهد هستیم. علاوه بر این موارد تخصص و مهارت پزشک متخصص برای کاشت ابرو طبیعی در تهران نیز در تعیین قیمت موثر می باشد. هنگامی که شما به بهترین دکتربرای کاشت ابرو در تهران مراجعه می کنید طبیعتا هزینه بیشتری را متقبل خواهید شد. به طور کلی عوامل موثر در تعیین هزینه کاشت ابرو در تهران را می توان موارد زیر نام برد:

دستمزد پزشک متخصص

هزینه کاشت ابرو با توجه به میزان مهارت پزشک متخصص متفاوت خواهد بود. طبیعتا بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران با توجه به نمونه کارهای موفق و تجربه کاری که دارد دستمزد بالاتری را برای کاشت ابرو طبیعی در تهران تعیین می کند. این امر که دستمزد پزشک متخصص و با تجربه از پزشک تازه کار بیشتر باشد کاملا طبیعی می باشد و این مورد را می توان یکی از موارد موثر در هزینه کاشت ابرو دانست.

فرم ابروها

فرم ابروهای فرد و فرم دلخواهی که می خواهد از نتیجه کاشت ابرو حاصل شود در تعیین هزینه کاشت ابرو موثر خواهد بود. در زمانی که فرد ابروهای کم پشت دارد و تمایل به داشتن ابروهای پرپشت تر داشته باشد میزان هزینه کاشت ابرو نیز افزایش خواهد یافت چرا که به تعداد گرافت های بیشتر نیاز خواهد بود. به دلیل افزایش زمان جراحی و پیچیدگی آن هزینه های کاشت ابرو نیز افزایش خواهد یافت.

هزینه کلینیک

در تعیین هزینه کاشت ابرو یکی از موارد موثر استفاده از تجهیزات می باشد که هرچه امکانات کلینیک بهتر باشد هزینه استفاده از تجهیزات نیز بیشتر خواهد بود و در نتیجه قیمت کاشت ابرو نیز افزایش خواهد یافت.

میزان تراکم ابروها

هنگامی که فرد ابروهای با تراکم کمتر داشته باشد در نتیجه نیاز به کاشت ابروهای بیشتر و برداشت گرافت های بیشتر خواهد بود. در نتیجه این امر هزینه کاشت ابرو نیز افزایش خواهد یافت.

تکنیک مورد استفاده

با توجه به میزان پیچیدگی جراحی و تکنیک مورد استفاده در صورتی که زمانبر باشد و پیچیدگی بیشتری داشته باشد هزینه کاشت ابرو نیز افزایش خواهد یافت.

هزینه های جانبی

علاوه بر عواملی که گفته شد هزینه های جانبی مانند آزمایشات لازم، داروها و مراقبت های بعد از کاشت ابرو نیز در تعیین قیمت کلی موثر می باشد.

هزینه کاشت ابرو به روش FUT

در روش کاشت ابرو به روش FUT مراحل برداشت گرافت و کاشت آنها به صورت دستی انجام می شود و به این دلیل که نیاز به تجهیزات و دستگاه های گران نیست در نتیجه هزینه کاشت ابرو به روش FUT کمتر و به صرفه تر می باشد. اما گفتنی است که روش FUT به دلیل تهاجمی بودن برای کاشت ابرو چندان مناسب نیست اما به دلیل هزینه کمتر برای کاشت مو کاربردی و محبوب می باشد.

هزینه کاشت ابرو در تهران

هزینه کاشت ابرو به روش FUE

کاشت ابرو به روش FUE یک روش پیشرفته تر به نسبت روش کاشت ابرو با FUT می باشد. در این روش از تجهیزات و دستگاه هایی استفاده می شود اما مهم ترین مزیت کاشت ابرو به روش FUE باقی نذاشتن جای زخم و اسکار و جای بخیه می باشد. هزینه کاشت ابرو به روش FUE به دلیل استفاده از تجیزهات پیشرفته تر به نسبت بیشتر می باشد.

هزینه کاشت ابرو به روش SFUE

هزینه کاشت ابرو به روش SFUE به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته تر به نسبت روش FUE بیشتر می باشد. البته که نتیجه کاشت ابرو با این روش بسیار طبیعی تر خواهد بود.

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلالپور متولد سال 1354 است. وی در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد و 11 سال سابقه کار در زمینه پوست، مو و زیبایی دارد. وی توانسته است بیش از 4000 کاشت ابروی موفق و بیش از 2000 مورد تزریق چربی را در کارنامه کاری خود داشته باشد. دکتر جلالپور مطب خود در زمینه پوست، مو و زیبایی را در سال 1389 دایر کرد و آماده ارائه خدمات پوست، پو و زیبایی به شما عزیزان می باشد.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
لیفت ابرو بدون جراحی
لیفت ابرو بدون جراحی

ابرو و پیشانی، اولین نواحی هستند که علائم بالا رفتن سن را نشان می دهند. لیفت ابرو که با عنوان لیفت پیشانی شناخته می شود، با...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *