دکتر فرشته جلالپور / جوانسازی پوست / بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران
مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه

بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران

تزریق فیلر

دکتر فرشته جلال پور: فیلرها به دو دسته تقسیم می شوند. فیلرهای طبیعی که از خود فرد استخراج می شوند که همان چربی بدن است که در یک جلسه با بی حسی موضعی از بدن استخراج شده که ناحیه استخراج شده معمولا ران، پهلو و یا شکم است و طی پروسه ای در ناحیه صورت تزریق می شود و به عنوان یک پر کننده طبیعی از آن یاد می شود.

دسته دوم فیلرها، ژل ها هستند. ژل ها خودشان به دو دسته تقسیم می شوند. ژل های دائم و ماندگار و ژل های موقت که ژل های دائم به دلیل عوارضی که داشتند، سال هاست از دسته زیبایی کنار رفتند و توصیه به تزریق آنها نمی شود.

دسته دوم فیلرهای موقت هستند که دوام بین 6 ماه تا 18 ماه دارند. خاصیت جوانسازی داشته و از دسته قند ها به شمار می روند.

فیلرها شامل هیالورونیک اسیدها و پرولاکتین اسید ها هستند که از جمله فیلرهای خوب به شمار می روند.

معمولا بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران توصیه می کند که حتما قبل از تزریق فیلرها از برند و ماده ای که تزریق می شود، اطمینان کافی و کامل را از پزشک خود حاصل کنید.

حتما برند ژل و یا فیلری را استفاده می کنید را از پزشک خود بپرسید. فیلرها در اندازه های یک سی سی در سرنگ هستند که درون یک جعبه قرار گرفته اند و شما می توانید محتویات آن جعبه و باکس را به عنوان شناسنامه درمانی برای خودتان داشته باشید و پزشک نیز برچسبی از ژل را از باکس درآورده و در پرونده شما به عنوان تاریخچه درمانی قرار می دهد.

پس نکته مهم در مورد ژل ها این است که حتما از ژل های موقت استفاده شود و ژل هایی که هیالورونیک اسید خالص با پرولاکتین اسید یا همان قندهایی هستند که در واقع هیچ عارضه را برای بدن ما ندارند. برای تزریق فیلر یا ژل حتما باید به بهترین دکتر برای تزریق ژل در تهران مراجعه کنید.

تزریق فیلر
تزریق فیلر

خصوصیات خوب ژل های با کیفیت

طبق گفته بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران، از خصوصیات خوب ژل های با کیفیت، بحث جوانسازی است که در دراز مدت به وسیله ژل ایجاد می شود. به طوری که بعد از یکسال ممکن است به صورت فیزیکی و با لمس ژل را حس نکنید ولی حالت پر کنندگی و جوانسازی را در صورت خود داشته باشید.

بیشتر بخوانید: تزریق چربی به پوست، مزوتراپی پوست

کاربردهای ژل ها

کاربرد ژل ها در مبحث زیبایی بسیار زیاد است. عمدتا برای جوانسازی و پر کردن خطای نیمه عمیق تا عمیق صورت، شامل خطوط پیشانی، خطوط افقی پیشانی، خط اخم، خطوط پنجه کلاغی که به صورت عمیق ایجاد شده اند، لیفت گوشه ی ابرو، گودی ها و تیرگی های زیر چشم و ناودان اشکی، افتادگی های گونه که در اثر ورزشی، رژیم های لاغری و یا کاهش وزن اتفاق افتاده اند.، گودی ها و افتادگی های گوشه ی ابرو و شقیقه که در اثر کاهش وزن و در واقع تکیدگی صورت را می توان با ژل آنها را بپوشانیم.

امروزه فیلر ها کاربرد های بسیاری در زیبایی صورت دارند و برای بهبود و زیبایی هر چه بیشتر نواحی مختلف صورت می توان از انواع فیلر ها کمک گرفت . توصیه می شود برای تزریق فیلر یا به طور کلی برای انجام تزریقات زیبایی به بهترین دکتر پوست مراجعه کنید تا بازخورد مناسبی بگیرید. فیلر ها هرکدام بنا به کاربردی که دارند دارای غلظت های مختلفی بوده و ویژگی های مخصوص خود را دارند و باید درست و درجای خود تزریق شوند. پزشک باید از ویژگی های هر فیلر و کاربرد آن مطلع باشد و هر کدام را به درستی استفاده کند.

علاوه بر نوع فیلر استفاده شده مقدار و عمق وارد کردن سوزن تزریق نیز اهمیت زیادی دارد. برای مثال فیلر لب ها باید به صورت سطحی تر و در عمق مشخصی از لب ها تزریق شود اگر سوزن تزریق عمیق تر داخل پوست شود، بی اقر است و باعث برجستگی لب ها نمی شود و اگر در عمق کمتری از لب تزریق شود، شکل نا خوشایندی پیدا کرده و روی لب ها مشخص می شود. بنا بر این اتخاب پزشک مناسب که مهارت و تجربه کافی داشته باشد اهمیت زیادی دارد.

استفاده از فیلر ها به طور کلی به منظور حجم دهی و از بین بردن چروک های صورت انجام میشود. با افزایش سن بافت های زیر پوست تحلیل رفته و از میزان کلاژن سازی پوست کاسته می شود. در این هنگام فیلر ها گزینه مناسبی برای جبران این موارد هستند. برخی فیلر ها بر پایه هیالورونیک اسید هستند. این دسته از فیلر ها در طبیعت ماندگار نیستند و به مرور زمان تجزیه میشوند. فیلر های بر پایه هیالورونیک اسید کلاژن سازی را در پوست تحریک می کنند و از این تریق نیز به مرور زمان در جوانسازی پوست موثر هستند. در بخش زیر می توانید چند مورد از معروف ترین برند های فیلر را مشاهده نمایید.

از فیلر ها می توان بهبود و اصلاح چروک در نواحی مختلفی استفاده کرد. پر کردن گودی زیر چشم و خطوط اخم در پیشانی از کار برد های این فیلر ها در نواحی چشم ها هستند. افرادی که از گودی و سیاهی زیر چشمان خود رنج می برند می توانند با استفاده از تزریق این فیلر ها آن را رفع کرده و به زیبایی خود بیافزایند. خطوط اخم که به مرور زمان در پوست پیشانی نمایان می شود نیز می توان با استفاده از انواعی از پرکنده ها بهبود پیدا کند . در نظر داشته باشید برای عملکرد هر چه بهتر این فیلر ها بهتر است تا این خطوط کهنه و عمیق تر نشده است برای رفع ان ها اقدام کنید.

از دیگر کاربرد ها فیلر ها در صورت می توان به برجسته سازی گونه ها اشاره کرد. برجسته سازی گونه ها در افرادی که دارای صورت های گرد و بدون برجستگی هستند می تواند بسیار موثر بوده و زیبایی را دوچندان کند. با کمک تزریق فیلر در ناحیه گونه ها می توان آن ها را همزمان لیفت کرد و به سمت بالا کشید. همچنین افرادی که به دلیل دستکاری جوش ها دارای حفره های خالی ریز و درشت در صورت خود هستند م یتوانند با مراجعه به یک دکتر پوست حاذق برای پر کردن این حفره ها با فیلر اقدام کنند و لذت داشتن پوستی صاف و بدون لکه را تجربه نمایند.

علاوه بر گونه و پیشانی و سایر نقاط کفته شده به تازگی با کمک فیلر ها برای اصلاح فرم بینی و شکل دادن به آن هم از فیلر ها استفاده میشود.برای مطالعه کاربردی تر می توانید مقاله مرتبط را بخوانید.

برای رفع چروک های اطراف لب مثل خطوط خنده و چروک بالای لب ها نیز می توان از فیلر ها کمک گرفت. برجسته سازی لب ها با کمک فیلر ها نیز دیگر نیاز به معرفی ندارد و یکی از اقدامات زیبایی موثر و پر طرفدار این روز هاست.

همینطور لیفت قسمت یک سوم میانی صورت، خطوط خنده که گاهی اوقات عمیق است و ممکن است بیشتر از یک سی سی یا یک واحد ژل نیاز داشته باشد.

زاویه سازی فک و چانه برای افرادی که فرو رفتگی چانه دارند که برای برطرف کردن آن می توان از ژل استفاده کرد.

برای پر کردن و جوانسازی ناحیه دست هم می توان از ژل ها استفاده کرد.

افرادی که نباید تزریق ژل انجام دهند

نکته مهم در مورد ژل ها افرادی هستند که در واقع کاندید مناسبی برای تزریق ژل نستند و در واقع منع مصرف برای آن ها وجود دارد که خصوصا در خانم هایی که باردار هستند، تزریق هیچگونه ماده زیبایی حتی بوتاکس را تا خاتمه بارداری پیشنهاد نمی کنیم.

  • افرادی که نقص ایمنی دارند
  • افراد مبتلا به دیابت یا دیابت کنترل نشده دارتد
  • افراد که فشار خون کنترل نشده دارند
  • افرادی که سابقه زخم ها گوشت ساز دارند و اصطلاحا بدن آنها کلوئید ساز است.
  • افرادی که سابقه حساسبت دارند.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مطب دکتر فرشته جلال پور مراجعه کنید و برای دریافت نوبت قبلی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:
۲۲۹۳۷۷۵۲ – ۲۲۹۸۸۷۶۸ – ۲۲۹۳۱۷۱۶
همچنین می توانید از صفحه اینستاگرام دکتر فرشته جلال پور بازدید نمایید.

سخن پایانی

افراد قبل از تزریق ژل باید به پزشک مراجعه کنند تا بررسی های لازم انجام شود تا مشخص شود که شما فرد مناسبی برای تزریق ژل هستید یا خیر که در این مورد در مشاوره حضوری صحبت خواهد شد. انتخاب ژل با کیفیت نیز نکته ای است که باید رعایت شود. متد صحیح تزریق و ناحیه مورد نظر برای تزریق ژل باید مشخص شود.

به عنوان مثال ممکن است شما در مراجعه به پزشک، احساس کنید که افتادگی در ناحیه خط خنده است در صورتی که افتادگی گونه باعث ایجاد خط خنده شده است.

این مورد را اصطلاحا متد درست مشاوره گفته می شود که باید مشاوره صحیح انجام شود تا جای تزریق را کاملا به جا و مناسب انتخاب شود.

راه های ارتباطی با دکتر فرشته جلالپور

شماره تماس: ۲۲۹۳۷۷۵۲ – ۲۲۹۸۸۷۶۸ – ۲۲۹۳۱۷۱۶

صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr.fereshtehjalalpour/

آدرس مطب: تهران، میدان هروی، خیابان وفا منش، نبش مکران شمالی، ساختمان ایران زمین، واحد ۵۰۲

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلالپور متولد سال 1354 است. وی در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد و 11 سال سابقه کار در زمینه پوست، مو و زیبایی دارد. وی توانسته است بیش از 4000 کاشت ابروی موفق و بیش از 2000 مورد تزریق چربی را در کارنامه کاری خود داشته باشد. دکتر جلالپور مطب خود در زمینه پوست، مو و زیبایی را در سال 1389 دایر کرد و آماده ارائه خدمات پوست، پو و زیبایی به شما عزیزان می باشد.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
سابسیژن برای رفع لکه های پوستی
سابسیژن برای رفع لکه های پوستی

جوش و آکنه از یادگاری های نه چندان خوشایند نوجوانی و بلوغ است. بیش از 70 درصد از نوجوانان از آکنه و رد باقی مانده آن بر روی...

تزریق فیلر به چانه
تزریق فیلر به چانه

 احتمالاً در مورد پرکننده های پوستی، درمان حجم دهنده محبوبی که برای تزریق لب، فرم دادن به صورت و صاف کردن چین و چروک...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.