(۰۲۱) ۲۲۹۸۸۷۶۸ - ۲۲۹۳۷۷۵۲
تهران، میدان هروی، خیابان وفا منش، نبش مکران شمالی، ساختمان ایران زمین، واحد۵۰۲
دکتر فرشته جلالپور / تزریقات زیبایی / لب روسی، تکنیک ژل لب پرطرفدار
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

لب روسی، تکنیک ژل لب پرطرفدار

فیلر لب روسی

صرف‌نظر از سن، بسیاری از زنان می‌خواهند لب پر و جذاب مرتبط با زنانگی و جوانی را داشته باشند.محصولات آرایشی مانند کیت های لب و خط لب به ایجاد این توهم برای یک یا دو روز کمک می کنند، با این حال، اکثر خانم ها می خواهند فرم و فرم لب کاملی داشته باشند که ماندگاری طولانی مدت داشته باشند. بنابراین تزریق ژل لب مورد تقاضای خانم ها از گروه های سنی مختلف است. امروزه تکنیک لب روسی به طور گسترده در افراد مشهور و تعداد زیادی از خانم های جوان مطرح است. این تکنیک به شما این فرصت را می دهد که حداکثر لیفت لب را برای ظاهری فوق ستاره داشته باشید.

لب‌ روسی به تکنیکی اشاره دارد که گمان می‌رود در روسیه و از عروسک‌های سنتی بابوشکا که در مرکز خود شکل قلب را به همراه ظاهری برجسته می‌سازند، سرچشمه گرفته است. آنها یک دگرگونی کاملاً چشمگیر در شکل لب ایجاد می کنند و یک شکل قلب برجسته ایجاد می کنند که دارای ارتفاع چشمگیر و بدون برآمدگی بیش از حد است. از نظر زمان تزریق واقعی، به طور معمول حدود 15 تا 30 دقیقه برای ایجاد یک مجموعه کامل از لب های روسی زمان نیاز است. با این حال، پزشکان لب را حداقل 10 دقیقه قبل بی حس می کنند تا صورت برای این روند آماده شود.

فهرست محتوا

لب روسی چیست؟

آنها دیوانگی جدید هستند. و اگر با دنیای زیبایی شناسی آشنا هستید، بدون شک قبلاً با اصطلاح لب روسی روبرو شده اید. بنابراین چیست و چه تفاوتی با لب کلاسیک دارد؟ اگرچه هر فردی شکل لب منحصربه‌فردی دارد و برای دستیابی به بهترین نتایج به تکنیک‌های تزریق متعدد نیاز دارد. لب‌های روسی اصطلاحی است که بسیاری از آن‌ها برای افزایش قد لب‌ها به جای حجم دادن به آنها استفاده می‌کنند.

این تکنیک خاص به طور عمده به بخش میانی لب ها حجم می دهد. اگر به دنبال نیمرخ کناری صاف و حجم و ارتفاع بیشتر، به ویژه لب بالا هستید، این تکنیک ایده آل است.

لب کلاسیک در مقابل روسی

کلاسیک و رایج ترین شکل فیلر لب با شکل موجود لب مشتری کار می کند و با استفاده از روش تزریق افقی حجم می دهد. فرم کلاسیک لب مناسب انواع خاصی از صورت است. به عنوان مثال، اگر نمای کناری شما دارای برجستگی قوی است، به طور کلی باید لب‌ها را برای متعادل کردن نیم رخ از نوع پیش‌آمدگی مشابهی برخوردار کنید. بنابراین تکنیک کلاسیک لب برای شما مناسب تر خواهد بود.

تکنیک لب روسی

تکنیک لب روسی تنها برای افزایش ارتفاع لب و لیفت لب به صورت عمودی استفاده می شود. این تکنیک برای افرادی که دارای فیلتروم طولانی تری هستند (فاصله بین بینی و لب بالا) و برای کسانی که لب بالایی بسیار نازک دارند مناسب است. تکنیکی که با انحناهای زیبا، چاق و حجیمش، همه تماشاگران را خیره می کند.

با استفاده از این تکنیک، می توانید لب پایین را از وسط به سمت پایین بکشید و شکل V را ایجاد کنید. لب از نمای نیم رخ صاف تر و از جلو بلندتر به نظر می رسند. این تکنیک با استفاده از روش تزریق فنینگ یا بادبزنی شکل می گیرد. لب روسی از کنار باید از ظاهر بیش از حد برجسته اجتناب کنند. این امر مستلزم ارزیابی دقیق قبل از تزریق و قرار دادن دقیق فیلر است.

با استفاده از این روش، قطرات ریز فیلر پوستی به لب، عمدتاً در اطراف قسمت مرکزی آن تزریق می‌شود تا ظاهری شبیه به قلب ایجاد کند. تزریق‌ها به‌طور عمودی در چندین نقطه تزریق انجام می‌شوند و از پایه لب به سمت بالا به سمت بالا کشیده می‌شوند، نه به‌صورت افقی، همانطور که در مورد بزرگ‌کردن لب‌های سنتی این کار وجود دارد. لب‌های روسی به جای پهن‌تر، بلندتر هستند و نوع دیگری از دقت را در بر می‌گیرند، به همین دلیل است که تکنیک لب روسی برای دستیابی به ظاهر دلخواه زمان بیشتری می‌گیرد.

مدل لب روسی طبیعی

لب های روسی ماهیتی دراماتیک دارند و در نتیجه ظاهری طبیعی ندارند. با این حال، در صورت درخواست، می‌توان فیلر کمتری را در لب قرار داد تا نتیجه طبیعی‌تری به‌دست آید. هرچه تعداد بیشتری در یک زمان قرار داده شود، دقت کمتری در مورد محصول نهایی وجود دارد.

لب‌هایی که بیش از حد پر شده‌اند، بیشتر مستعد مهاجرت فیلر هستند، جایی که ژل خارج از ناحیه مورد نظر به سایر قسمت‌های صورت حرکت می‌کند. این مضر نیست، اما ممکن است گاهی اوقات کمی عجیب به نظر برسد.

همچنین می خواهیم بدانید که لب های روسی برای همه مناسب نیست. در برخی از افرادی که لب های بالایی برگردان دارند، برای جلوگیری از جلوآمدن غیر ضروری، باید بر روی قسمت پایینی لب بالایی تاکید بیشتری شود. این از افزایش ارتفاع جلوگیری می کند. در افرادی که لب‌های بسیار نازک دارند، افزایش ارتفاع زیاد بدون پخش شدن فیلر و مهاجرت به خارج از لب دشوار می‌شود.

دلایل متداول خارج از موارد طبیعی که لیست کردیم عبارتند از:

  • تزریق بیش از حد ژل
  • توجه نکردن به شکل فردی لب
  • استفاده از ژل نامناسب
  • و استفاده از روش تزریق اشتباه
لیفت لب مدل روسی

 البته اینها همه چیزهایی هستند که ما به آنها توجه ویژه ای می کنیم تا از تبدیل شدن این داستان به جای یک داستان ترسناک به جای یک داستان موفق، اجتناب کنیم.

فیلر لب روسی

چرا پرکننده های لب روسی متفاوت هستند؟ فیلرهای لب روسی تفاوتی ندارند، این تکنیک است که متفاوت است. پزشکان از یک محصول اسید هیالورونیک برای تمام تکنیک‌های تزریق لب استفاده می‌کنند. پرکننده های پوستی از ژل هیالورونیک اسید ساخته شده اند که در پایان همچنان ژل است. مجدداً این ماده به طور طبیعی در بدن وجود دارد و کاملاً بی خطر است. در واقع، بدن آن را دقیقاً مانند هر ماده دیگری متابولیزه می کند.

ماندگاری فیلرهای لب روسی چقدر است؟

ژل های تکنیک لب روسی به اندازه هر روش دیگری که برای تزریق فیلر استفاده می شود، ماندگاری دارند. به عنوان یک قاعده کلی، فیلرهای لب مانند سایر قسمت‌های صورت ماندگاری ندارند. زیرا ما لب‌های خود را زیاد حرکت می‌دهیم. هر چه بیشتر آنها را جابجا کنیم، فیلر بیشتری می خوریم.

ما بیمارانی داریم که از نظر زیبایی پرخاشگر هستند و یک روز پس از تزریق لب‌هایشان را دوست دارند. آن‌ها ظاهر متورم را دوست دارند و وقتی تورم کاهش می‌یابد، فیلر بیشتری می‌خواهند، اما پزشکان سعی می کنند به تکرار فیلر هر سه یا چهار ماه در لب‌ها بپردازند. اکثر آنها ترجیح می‌دهند هر سه یا چهار ماه یک‌بار به مراجعه کنندگان تزریق کنند، تا اینکه به لب‌هایشان بیش از حد تزریق کنند تا فیلر دوام بیشتری داشته باشد.

تکنیک لب روسی در برخی افراد نتایج بسیار خوبی به همراه دارد اما در افراد دیگر نتایج خوبی ندارد. به همین دلیل است که دکتر فرشته جلالپور یک مشاوره فردی را توصیه می کند تا بتواند اهداف شما را دریابد. و سپس به شما بگوید که چه چیزی می توانیم به دست آوریم.

تزریق ژل لب با متد روسی-دکتر جلالپور

میزان کبودی در تزریق ژل لب مدل روسی

سطح زیر پوستی (هدف تزریقات روسی به لب) نسبت به لایه های عمیق تر لب دارای عروق کمتری است. با این حال، توجه داشته باشید که تورم اولیه پس از عمل، مانند بیشتر فیلرها، و به دلیل قرار دادن پرکننده به صورت سطحی بیشتر خواهد بود. سوزن مورد استفاده برای لب های روسی تنها 1 تا 2 میلی متر عمق زیر پوست دارد، جایی که انتهای عصب به اندازه لایه های عمیق تر وجود ندارد، از این رو، نسبت به درمان معمولی پرکننده لب، سوزش و ناراحتی کمتری وجود دارد.

کبودی را می توان با اجتناب از مصرف زیاد الکل در شب قبل از عمل، مصرف قرص آرنیکا یک هفته قبل و یک هفته بعد از عمل، استفاده از کمپرس یخ قبل و بعد از عمل و پرهیز از سونا، اتاق بخار و حمام داغ به مدت تقریباً 48 ساعت بعد از تزریق کاهش داد.

قبل از قضاوت در مورد نتایج خود، حداکثر یک تا دو هفته به خود فرصت دهید تا تورم، حساسیت و کبودی از بین برود. مدتی طول می کشد تا فیلر ته نشین شود و به طور کامل بدرخشد، به خصوص اگر کبود هستید.

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلالپور متولد سال 1354 است. وی در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد و 11 سال سابقه کار در زمینه پوست، مو و زیبایی دارد. وی توانسته است بیش از 4000 کاشت ابروی موفق و بیش از 2000 مورد تزریق چربی را در کارنامه کاری خود داشته باشد. دکتر جلالپور مطب خود در زمینه پوست، مو و زیبایی را در سال 1389 دایر کرد و آماده ارائه خدمات پوست، پو و زیبایی به شما عزیزان می باشد.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
فیلر بهتر است یا بوتاکس
فیلر بهتر است یا بوتاکس

فیلر بهتر است یا بوتاکس؟ در دنیای زیبایی غیرجراحی، دو روش محبوب یعنی فیلرهای پوستی و بوتاکس توجه زیادی را به خود جلب کرده...

فیلر خط خنده و مزایای تزریق آن
فیلر خط خنده و مزایای تزریق آن

فیلر خط خنده، یک ماده قابل تزریق است که برای پر کردن و صاف کردن خطوط عمیق و چین‌های طرفین بینی تا گوشه‌های دهان استفاده...

تزریق فیلر زیر چشم
تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر به زیر چشم به عنوان یک تغییر دهنده در حوزه عمل های زیبایی ظاهر شده است. ناحیه ظریف زیر چشم که اغلب مستعد ایجاد...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

1 دیدگاه
  1. tala

    خانم دکتر معمولا برای لب روسی چند سی سی توصیه میشه ؟؟

    پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *