دکتر فرشته جلالپور / جوانسازی پوست / معجزه لیفت بینی با نخ
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

معجزه لیفت بینی با نخ

امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی در همه بخش های زندگی به رفاه بیشتر و دستیابی آسان افراد به آنچه می خواهند منجر شده است. افراد زیادی تمایل به جراحی بینی خود و رفع افتادگی نوک بینی خود دارند . اما عده زیاد یاز این افراد به علت ترس از جراحی یا بی هوشی و یا عوامل دیگری که در جراحی بینی استفاده می شود . برای انجام این جراحی مردد هستند و نمی توانند تصمیم درستی بگیرند. خیلی وقت ها این افراد به دلیل ترس ها و مسائلی که گفته شد از انجام جراحی پشیمان می شوند و شانس زیبا تر کردن چهره خود را از دست می دهند. خوشبختانه امروزه با روش هایی که وجود دارد می توانید بدون در و خونریزی و حتی بدون نیاز به بیهوشی و انجام جراحی به بینی خود فرم و شکل زیباتری بدهید. برای این که درباره لیفت بینی با نخ بیشتر بدانید در ادامه مطلب همراه ما باشید.

لیفت بینی چیست ؟

لیفت بینی یکی از روش های جدید و موثر برای اصلاح ایرادات بینی و برطرف کردن مشکلات تنفسی است. در لیفت بینی می توان بسیرای از مشکلات بینی که برای فرد ناخوشایند است یا زیبایی فرد را کمرنگ کرده است بر طرف کرد. اگر چه لیفت بینی به خصوص در برطرف کردن ایرادات ظاهری بینی و انحرافات آن بسیار موثر و مطلوب است. یکی دیگر از کاربرد های لیفت با نخ لیفت گونه با نخ آپتوس است. در مقاله ای دیگر دراین باره بخوانید.

 اما نمی توان برای همه انواع بینی و همه ناهنجاری های بینی از این روش بهره گرفت .مشکلات ورزشی و مشکلات مادرزادی از مسائلی است که در مواردی می توان با لیفت بینی بر طرف نمود. لیفت بینی می تواند به روش های مختلفی انجام شود. در هنگام مراجعات و معایناتی که برای انجام لیفت بینی انجام می شود ممکن است پزشک به شما توصیه کند تا جراحی لیفت بینی را برای رفع ایرادات بینی انجام دهید. اما روشی که در این مقاله به آن می پردازیم لیفت بینی با نخ و نحوه انجام آن است که بدون نیاز به جراحی و با بی حسی انجام می شود.

نحوه انجام لیفت بینی

در لیفت بینی با نخ می توان بر روی بخش های مختلف بینی تغییراتی را اعمال کرد. نوک بینی و قوز و پره های بینی از جمله نقاطی هستند که تغییرات را می توان در این مناطق به خوبی مشاهده کرد. در مواردی حتی برای بهتر کردن نتیجه جراحی بینی از لیفت بینی با نخ استفاده می شود. همانطور که پیشتر نیز گفته شد لیفت بینی به دو شکل لیفت با نخ و جراحی لیفت بینی انجام میشود.

اگر چه لیفت بینی با نخ ماندگاری کمتری نسبت به جراحی لیفت بینی دارد اما همچنان روش بسیار مناسبی برای افرادی است که از جراحی و عوارض پس از آن واهمه دارند یا به دلایلی تمایلی به انجام جراحی ندارند. از مزایا این روش عدم وجود رد برش و بخیه بر روی پوست است. همچنین نیاز به بیهوشی وجود ندارد و لیفت در مدت زمان نسبتا کوتاهی انجام شده و نیتجه آن نیز فوری است.

در لیفت بینی با نخ ، نخ هایی که از جنس نخ های بخیه جذبی هستند داخل بینی قرار داده میشوند و سپس کشیده شده و به شکل و حالت دلخواه شما در می آیند. محل قرار گیری نخ ها در بینی با توجه به ایراد بین و نتیجه مدنظر شما متفاوت است. پزشک مناسب با توجه به مهارت و علمی که در این زمینه دارد می تواند بهترین محل قرار گیری نخ ها را در رون بینی مشخص کند.

لیفت بینی که با نخ انجام می شود حدود 1 تا 2 سال ماندگار است و سپس نیاز به انجام مجدد و ترمیم دارد. ماندگاری کوتاه نتیجه به علت جذب شدن نخ های بخیه است که از آن برای لیفت بینی استفاده شده است. در میان برند های مورد استفاده نخ های لیفت برند های زیر از محبوبیت بیشتری برخوردارند و معمولا پزشکان برای لیفت بینی از این نخ ها استفاده می کنند.

  • پیدواو
  • هوریکان
  • گاگ
  • پلیکولید

مدت زمان لیفت بینی

لیفت بینی با نخ معمولا با این برند ها انجام می شد و مگر آن که با توجه به نیاز لازم باشد تا از انواع دیگری از نخ های لیفت استفاده شود. انجام لیفت بینی با کمک نخ حدود 15 تا 20 دقیقه طول می کشد. این عمل با کمک بی حسی موضعی انجام شده و پس از آن نیاز به استراحت و بستری ندارد و فرد به راحتی می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد. اگر به دنبال تزریق ژل لب هستید توصیه میشود. مقاله راهنمای جامع تزریق ژل لب را بخوانید.

مراقبت های بعد از لیفت بینی با نخ

تنها مراقبت ویژه ای که لازم است پس از لیفت بین با نخ داشته باشید عدم ماساژ محکم و شدید بینی است. با وجود ماندگاری کمتر هزینه لیفت بینی با نخ کمتر از جراحی بینی است. توجه داشته باشید لیفت بینی برای همه ایرادات بین قابل استفاده نیست . ایرادات بینی که مربوط به انحراف تیغه بینی و یا شکستگی بینی باشد نیاز به جراحی دارد و نمی توان با کمک لیفت بینی کاری از پیش برد. از دیگر روش های موقت و بدون درد و بیهوشی اصلاح ایرادات بینی می توان به تزیرق ژل ها و فیلر ها به بینی نام برد.

این روش ها هانگونه که مشاهده می کنید و احتمالا در فضای مجازی درباره آن می شنوید برای اصلاح برخی مشکلات بین مناسب است. در هنگام مراجعه به بهترین دکتر پوست و مو می توانید درباره امکان پذیری و اولویت انجام لیفت بینی یا تزریق ژل  از ایشان بپرسید.

می توانید در این ویدئو نحوه انجام لیفت بین با نخ را به طور کامل مشاهده نمایید. برای مشاهده کانال آپارات کلیک کنید.

در انتها می توانید سوالات خود را درباره لیفت بینی و دیگر روش های زیبا و جوانسازی پوست و صورت از دکتر فرشته جلالپور دکتر پوست مو  و زیبایی در بخش نظرات بپرسید و یا برای مشاهده نمونه کار های زیبایی و پوست و مو به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلالپور متولد سال 1354 است. وی در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد و 11 سال سابقه کار در زمینه پوست، مو و زیبایی دارد. وی توانسته است بیش از 4000 کاشت ابروی موفق و بیش از 2000 مورد تزریق چربی را در کارنامه کاری خود داشته باشد. دکتر جلالپور مطب خود در زمینه پوست، مو و زیبایی را در سال 1389 دایر کرد و آماده ارائه خدمات پوست، پو و زیبایی به شما عزیزان می باشد.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
سابسیژن برای رفع لکه های پوستی
سابسیژن برای رفع لکه های پوستی

جوش و آکنه از یادگاری های نه چندان خوشایند نوجوانی و بلوغ است. بیش از 70 درصد از نوجوانان از آکنه و رد باقی مانده آن بر روی...

تزریق فیلر به چانه
تزریق فیلر به چانه

 احتمالاً در مورد پرکننده های پوستی، درمان حجم دهنده محبوبی که برای تزریق لب، فرم دادن به صورت و صاف کردن چین و چروک...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.