(۰۲۱) ۲۲۹۸۸۷۶۸ - ۲۲۹۳۷۷۵۲
تهران، میدان هروی، خیابان وفا منش، نبش مکران شمالی، ساختمان ایران زمین، واحد۵۰۲
دکتر فرشته جلالپور / لیزر موهای زائد /  هزینه لیزر موهای زائد
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

 هزینه لیزر موهای زائد

قبل از انجام لیزر موهای زائد سوالات زیادی درباره هزینه آن برای افراد در تهران و شهر های کوچکتر به وجود می آید. در این مقاله از سایت دکتر فرشته جلالپور می خواهیم به سوالات شما درباره هزینه لیزر موهای زائد در سال 1403 پاسخ دهیم، بنابراین تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

فهرست محتوا

ویدیو انتظاراتی را که از کاشت مو مردان می توان داشت!

عوامل موثر بر قیمت لیزر موهای زائد

 عواملی که بر قیمت لیزر کردن موهای زائد تاثیر گذار است، عبارت است از:

دستمزد پزشک

یک متخصص پوست و مو، هرچه دستمزد بیشتری داشته باشد، نتیجه بهتری را برای فرد به وجود خواهد آورد. همچنین با توجه به تجربه جراح، می توان در نظر داشت که پزشک هزینه بیشتری دریافت کند.

هزینه کلینیک

با توجه به خدمات متفاوتی که هر کلینیک که به بیمار ارائه می دهد، هزینه لیزر موهای زائد نیز متفاوت خواهد بود. برای مثال مطبی که امکانات پیشرفته تری داشته باشد، طبیعتا قیمت بیشتری نیز دریافت می کند.

میزان تراکم مو

هرچه میزان موهای زائد بیشتر باشد، هزینه پرداختی برای لیزر نیز بیشتر خواهد شد.

تجهیزات پزشکی

برای لیزر کردن موهای زائد، هر پزشک از لیزر بهتری استفاده کند، در نتیجه بر قیمت نهایی  تاثیر گذار خواهد بود.

بیشتر بخولنید: بهترین مرکز لیزر موهای زائد

آیا لیزر کردن موهای زائد بدن ارزش اقتصادی دارد؟

قیمت لیزر مو های زائد هر قسمت از بدن کاملا متفاوت است. ضخامت موی زائد خاصی از ناحیه بدن، دستگاهی که برای لیزر کردن استفاده می شود و خدمات جانبی از جمله عواملی هستند که بر هزینه لیزر موهای زائد تاثیر گذار است.

هزینه کلی موهای زائد هر یک سال یک بار افزایش پیدا می کند و فرد هر 8 هفته یکبار باید هزینه پرداخت کند. در نهایت، موهای زائد پس از یک سال به طور کامل ازبین می رود.

راهکارهایی برای کاهش هزینه لیزر موهای زائد

اگر فردی قصد دارد که همه موهای بدن خود را لیزر کند، برای شما راهکاری آورده ایم. این موضوع اهمیت ندارد که شما کدام قسمت بدن خود را می خواهید لیزر کنید، در هر صورت بهتر است اولویت بندی داشته باشید.

به عنوان مثال از زیر بغل و نواحی که وجود موها در آن ناحیه آزار دهنده است شروع کنید. کاملا طبیعی است فردی که قصد ازبین بردن موهای زائد کل بدنش با لیزر را دارد، باید هزینه بیشتری نسبت به کسی که فقط بخشی از بدن خود را می خواهد لیزر کند، باید پرداخت کند.

هزینه لیزر دائمی بدن چه قدر است؟

این یک سوال کلی است، در واقع به طور کلی لیزر یک روش درمانی دائمی است. همچنین شاید برای شما پیش آمده باشد که بعد از گذشت 24 ساعت از لیزر کردن موهای خود، آثاری از رشد مجدد موهای بدن خود ملاحظه می کنید، این موضوع کاملا طبیعی است. اما پس از تمام کردن دوره خود طبق توصیه پزشک، دیگری آثاری از موهای زائد در بدن خود نخواهید دید.

موهای-زائد

بیشتر بخوانید: کدام نواحی بدن را می توان لیزر کرد؟

ارزانترین مرکز  لیزر موهای زائد کجاست؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که نباید به خاطر ارزان بودن یک مرکز درمانی، سلامت خود را به خطر بیندازید، به این دلیل که ممکن است پزشک:

  • تجربه کم در انجام حذف موهای زائد داشته باشد.
  • نداشتن تخصص لازم جهت لیزر کردن موهای زائد
  • انجام تعداد زیادی حذف موهای زائد در یک روز
  • مرکز درمانی که از تجهیزات خوبی استفاده نمی کند.

آیا بیمه هزینه لیزر موهای زائد می دهد؟

 لیزر موهای زائد، چون هدف درمانی ندارد، تحت پوشش بیمه قرار  نمی گیرد. درواقع جزء کارهای زیبایی محسوب می شود و زیرمجموعه بیمه نخواهد بود. ولی برای اطمینان خود، می توانید با بخش بیمه ای که با آن قرارداد دارید، تماس بگیرید.

نتیجه گیری

هزینه لیزر موهای زائد به عواملی چون دستمزد پزشک، هزینه کلینیک، میزان تراکم مو و تجهیزات پزشکی وابسته است.

سوالات متداول

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلالپور متولد سال 1354 است. وی در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد و 11 سال سابقه کار در زمینه پوست، مو و زیبایی دارد. وی توانسته است بیش از 4000 کاشت ابروی موفق و بیش از 2000 مورد تزریق چربی را در کارنامه کاری خود داشته باشد. دکتر جلالپور مطب خود در زمینه پوست، مو و زیبایی را در سال 1389 دایر کرد و آماده ارائه خدمات پوست، پو و زیبایی به شما عزیزان می باشد.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
همه چیز درباره لیزر موهای زائد
همه چیز درباره لیزر موهای زائد

لیزر مو‌های زائد یک تکنولوژی پیشرفته در زمینه حذف دائمی مو‌های بدن و صورت است. این روش به عنوان یک راهکار موثر و دائمی...

بهترین دکتر پوست و مو در تهران
بهترین دکتر پوست و مو در تهران

بهترین دکتر پوست و مو در تهران، شخصی است که تخصص کافی در انواع تزریقات بوتاکس به صورت و انجام لیزر های زائد داشته باشد. برای...

بهترین مرکز لیزر موهای زائد
بهترین مرکز لیزر موهای زائد

یکی از روش هایی که امروزه با پیشرفت تکنولوزی در زمینه زیبایی و برای از بین بردن موهای زائد کاربرد فراوانی دارد، استفاده از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *