(۰۲۱) ۲۲۹۸۸۷۶۸ - ۲۲۹۳۷۷۵۲
تهران، میدان هروی، خیابان وفا منش، نبش مکران شمالی، ساختمان ایران زمین، واحد۵۰۲
دکتر فرشته جلالپور / لیفت / هزینه لیفت صورت با نخ سال 1403
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

هزینه لیفت صورت با نخ سال 1403

همه ما میدانیم که شل شدن پوست موجب بوجود آمدن چین و چروک روی صورت خواهد شد و این موضوع خوشایند هیچکس نمی باشد. به همین علت افراد تکنیک های جوانسازی پوست مثل لیفت صورت با نخ انجام می دهند.

هزینه لیفت صورت با نخ

در لیفت صورت با نخ به جای رفع صد در صدی افتادگی پوست مثل جراحی لیفت صورت یا فیس لیفتینگ (face lifting)، تنها قسمتی از افتادگی پوست مهار خواهد شد که اثرگذاری به شدت قابل توجه در از بین رفتن چین و چروک و لیفت پوست را به همراه خواهد داشت. لیفت صورت با نخ یکی از کارآمدترین و متداول‌ترین تکنیک‌های لیفت پوست و جوانسازی آن می باشد. در اثرگذاری این تکنیک ها که هیچ شکی نمی‌باشد، اما امکان دارد هزینه لیفت صورت با نخ برای برخی از افراد کمی زیاد باشد که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

فهرست محتوا

هزینه لیفت صورت با نخ چقدر است؟

لیفت صورت با نخ یک تکنیک کم‌تهاجمی با نتایجی طبیعی برای رفع چین ‌و چروک‌ها و جوان‌سازی پوست می باشد. هزینه لیفت صورت با نخ پس از معاینه به وسیله متخصص مشخص می‌شود. زیرا عوامل بسیاری در مشخص شدن هزینه آن دخالت دارد. هزینه لیفت صورت با نخ بطور میانگین ۴ میلیون تومان می باشد که با توجه به عوامل مختلفی می‌تواند تغییر کند.

میزان و نوع مشکل وارد شده به پوست، ناحیه ‌درمان و نوع نخ از عواملی می باشند که بر روی هزینه لیفت صورت با نخ اثر خواهد گذاشت. لیفت صورت با نخ به وسیله 2 نوع نخ جذب شده و غیرقابل جذب صورت می گیرد. نخ‌های جذب شده همان‌طور که نامیده می شوند، پس از مدتی جذب بدن خواهند شد، اما تاثیر آن تا مدت‌ها باقی خواهد ماند. لیفت صورت با نخ غیرقابل جذب است که معمولا هزینه آن بیشتر از نوع اول می باشد، از مواد جذب نشونده ساخته شده و همیشه زیر پوست خواهد ماند.

عوامل موثر بر هزینه لیفت صورت با نخ

در هر صورت هزینه خدمات زییایی برای همه افراد مهم است. جراحی صورت چند برابر تکنیک‌های کم‌تهاجمی لیفتینگ صورت هزینه خواهد داشت. لیفت صورت با نخ، هایفوتراپی و اندولیفت به طبع کم هزینه تر هستند ولی برای ماندگاری نتیجه ها باید هر چند وقت یک بار آن را انجام دهید. این که کدام تکنیک‌ها برای شما مناسب می باشد به شرایط شما بستگی خواهد داشت. شاید دوره‌ی ریکاوری طولانی مدت جراحی لیفت از لحاظ شغلی آسیب اقتصادی بسیاری برای شما داشته باشد. یا مثلاً شرایط پیری پوست شما به نحوی باشد که تاثیر تکنیک‌های لیفتینگ کم‌تهاجمی خیلی کمتر از ۱ الی ۲ سال ماندگاری دارد.

شرایط سنی افرادتکنیک منتخب برای لیفت صورت
تعداد نخ های مورد نیاز و کیفیت آن‌هاتجهیزات استفاده شده

شرایط سنی افراد

ماندگاری تکنیک‌های کم‌تهاجمی تا حد زیادی به شرایط فرد بستگی خواهد داشت. ماندگاری درمان برای هر فردی که دچار پیری شده است یا افتادگی‌های بیش از اندازه پوستی دارد، بسیار کوتاه مدت است. در مورد این افراد انتظار خواهیم داشت که در مدت زمان ۴ ماه، شصد درصد از اثرگذاری های درمانی رفع شوند. قبل از انجام هر تکنیک درمانی باید شرایط شخصی و عواملی همچون فعالیت‌های روزمره، شغل و نحوه زندگی را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم که آیا این تکنیک برای فرد مناسب می باشد یا خیر. سن هم از عوامل موثر است. تکنیک‌های کم‌تهاجمی لیفت صورت به فرد جوان‌تر ئیشنهاد می‌شود که پوست آن ها قابلیت کلاژن‌سازی زیادی دارد. برای افراد بالای ۵۰ الی ۶۰ سال احتمالاً جراحی لیفت مناسب‌تر خواهد بود.

تعداد نخ های مورد نیاز

هنگام مشاوره با متخصص، با توجه به حجم شلی پوست، به شما تعداد نخ های مورد نیاز گفته می شود. کمترین تعداد نخ مورد نیاز برای لیفت صورت با نخ هر طرف صورت دو عدد است و با مهارتی که ما داریم بیشترین تعداد نخ برای هر سمت صورت از ۵ عدد بیشتر نمی شود. به این مفهوم که برای لیفت پوست صورت حداقل ۴ نخ و در بیشترین حالت ۱۰ نخ مورد استفاده قرار خواهد گرفت. برای لیفت ابرو و پیشانی معمولا هر طرف 2 عدد نخ مورد استفاده قرار می گیرد که مجموعا ۴ نخ استفاده می شود.

کیفیت نخ های استفاده شده

ما در کلینیک از بهترین و مناسب ترین نخ های خاردار ساخت آمریکا و کره استفاده خواهیم کرد. هزینه قرار گرفتن هر نخ در زیر سطح پوست در حال حاضر 650 الی 850 هراز تومان است. این عدد در تعداد نخ های مورد نیاز ضرب خواهد شد.

تجهیزات استفاده شده

از سایر مواردی که در هزینه لیفت صورت با نخ تاثیرگذار است تجهیزات استفاده شده برای انجام جراحی و امکانات کلینیک گزینش شده شما خواهد بود. درمان در کلینیک مجهز و زیر نظر متخصص و با خیالی راحت از نتیجه عمل جراحی را برای به دنبال خواهد داشت.

تکنیک منتخب برای لیفت صورت

یکی از مهم ترین روش های تاثیرگذار در هزینه لیفت صورت انتخاب تکنیک لیفت صورت با نخ است. از لحاظ عادی لیفت صورت با جراحی از تکنیک های لیفت صورت بدون جراحی هزینه زیادتری خواهد داشت. زیرا علاوه بر هزینه های مطب و متخصص قیمت های بیهوشی و ریکاوری ئس از عمل نیز اضافه می شود. البته گفتنی است که تکنیک های با جراحی از تکنیک های بدون جراحی لیفت صورت ماندگاری بیشتری دارد.

تاثیر قیمت انواع نخ در هزینه لیفت صورت با نخ

همین طور که گفتیم، انواع نخ های لیفت صورت زیاد است و معمولا تولید کشور کره جنوبی و انگلیس می باشند. اما در این بین، نخ های دیگری هم در بازار وجود دارند که کیفیت های بسیار خوبی دارند. در نتیجه امکان دارد هزینه آن ها نیز فرق داشته باشد. بطور مثال نخ کلاژن ساز، نسبت به سایر نخ هایی که در بازار وجود دارند، گران تر می باشد زیرا علاوه بر لیفت صورت، آن را تحریک به ساخت الاستین و کلاژن خواد کرد. بنابراین شرایط پوست شما بهبود پیدا خواهد کرد.

هزینه لیفت صورت با نخ
نام و نام خانوداگی
شماره تماس
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
لطفا اطلاعات خود را دوباره وارد نمایید.

تاثیر قیمت نخ لیفت آمریکایی بر هزینه ها

معمولا برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که عملکرد های مختلفی دارند. یکی از بهترین مدل های نخ لیفت صورت، تولید کشور آمریکا می باشد. این نخ ها که نام های متفاوتی هچون نوبل، کاگ، نخ نوبل 8 بعدی و …به فروش می رسند امکان دارد هزینه های مختلفی به همراه داشته باشد.

با توجه به تعداد نخ هایی که در هر جعبه قرار داده شده است امکان دارد هزینه آن از 400 هزار تومان آغاز شود و بالاتر هم برود. البته مجدداً باید اشاره نماییم که کلینیک زیبایی انتخاب شده توسط شما، احتمالا هزینه لیفت صورت با نخ را با توجه به تمام فاکتورهای موثر در نظر خواهد گرفت. اما قیمت این درمان معمولا بالاتر از 2 میلیون تومان نخواهد شد.

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلالپور متولد سال 1354 است. وی در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد و 11 سال سابقه کار در زمینه پوست، مو و زیبایی دارد. وی توانسته است بیش از 4000 کاشت ابروی موفق و بیش از 2000 مورد تزریق چربی را در کارنامه کاری خود داشته باشد. دکتر جلالپور مطب خود در زمینه پوست، مو و زیبایی را در سال 1389 دایر کرد و آماده ارائه خدمات پوست، پو و زیبایی به شما عزیزان می باشد.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
لیفت ابرو بدون جراحی
لیفت ابرو بدون جراحی

ابرو و پیشانی، اولین نواحی هستند که علائم بالا رفتن سن را نشان می دهند. لیفت ابرو که با عنوان لیفت پیشانی شناخته می شود، با...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *