(۰۲۱) ۲۲۹۸۸۷۶۸ - ۲۲۹۳۷۷۵۲
تهران، میدان هروی، خیابان وفا منش، نبش مکران شمالی، ساختمان ایران زمین، واحد۵۰۲
دکتر فرشته جلالپور / کاشت مو / آیا کاشت ابرو نیاز به ترمیم دارد؟
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

آیا کاشت ابرو نیاز به ترمیم دارد؟

امروزه کاشت ابرو یکی از پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی صورت است که تاثیر زیادی در زیبایی صورت و جوان تر دیده شدن دارد. در همه منابع توصیه می شود برای انجام کاشت ابرو به کلینیک معتبر و مناسبی مراجعه نمایید تا از نتیجه آن رضای کافی داشته باشید. انجام کاشت ابرو در مراکز نامعتبر و یا عدم مراقبت صحیح پس از کاشت ابرو در برخی افراد باعث می شود رضایت کافی از نتیجه جراحی را نداشته باشند. در این حالت ممکن است به جراحی ترمیم کاشت ابرو نیاز باشد. در این مقاله به کاشت ابرو ترمیمی می پردازیم و اطلاعات لازم را در زمینه کاشت ابرو ترمیمی ارائه می کنیم.

ترمیم ابروی کاشته شده

فهرست محتوا

کاشت ابرو

در میان همه روش هایی که برای زیبایی ابرو ها وجود دارد، کاشت ابرو طبیعی ترین و زیبا ترین متد است. برای افرادی که به هر دلیلی ابروهای خود را از دست داده اند و ابرو هایشان رویش کمی دارد و یا به دلیل تاتو یا دلایل دیگر ابرو ها رشد خود را از دست داده اند کاشت ابرو طبیعی در تهران روش مناسبی برای ترمیم ابرو است. کاشت ابرو نیز خود به روش های مختلفی انجام می شود. FUT SUT از روش های متداول و مناسب برای کاشت ابرو ترمیمی هست که در مقاله کاشت ابرو کامل به این روش ها و مزایا و معایب ان پرداخته ایم. ابروهای کاشته شده تا آخر عمر رشد می کنند و نیاز به ترمیم ندارند.

4 علت ترمیم کاشت ابرو

دلایل مختلفی برای عدم رویش یا خالی ماندن بخشی از ابروی کاشته شده وجود دارد. کاشت نامناسب و عدم تقارن و یا خواب نادرست ابرو می تواند از جمله دلایل عدم رضایت فرد از ابروهای کاشته شده باشد. انتخاب کلینیک مناسب برای کاشت ابرو ترمیمی اهمیت زیادی دارد اما نمی توان از اهمیت مراقبت های بعد از کاشت ابرو چشم پوشی کرد. در ادامه به برخی دلایلی که می تواند باعث نتیجه نامطلوب از کاشت ابرو باشد می پردازیم.

عدم مهارت تیم کاشت ابرو

اگر در مرکز غیر حرفه ای کاشت ابرو انجام دهید ممکن است ابرو کاشته شده با تراکم مناسب کاشته نشده باشد و یا خواب ابرو درست رعایت نشود و ظاهر مناسب و دلخواه را پیدا نکند و نیاز به کاشت ابرو ترمیمی باشد. حتی امکان قرینه نشدن ابرو بعد از کاشت وجود دارد. بنابراین بهترین راهکار پرس و جوی مناسب و انتخاب بهترین دکتر برای کاشت ابرو در تهران است.

وجود تاتو ، هاشور و یا میکروبلیدینگ در ناحیه کاشت ابرو

هنگامی که از این روش ها برای زیباسازی ابرو های خود استفاده می کنید قمست ابرو دچار کاهش خون رسانی و تخریب پوستی می شود. در نتیجه هنگام کاشت ابرو خون کافی برای رشد گرافت ها در این قسمت وجود ندارد و ممکن است تراکم ابروهای کاشته شده در این قسمت به اندازه کافی نباشد. در نتیجه لازم است کاشت ابرو ترمیمی در این قسمت انجام شود. البته این مسئله خیلی به ندرت پیش می آید. هر چه دفعات کاشت ابرو و عمق آن بیشتر باشد احتمال عدم موفقیت کاشت ابرو بیشتر است. در موارد سوختگی و شکستگی ابرو نیز این مسئله صادق است.

کاشت ابرو ترمیمی

مصرف دخانیات درزمان کاشت ابرو

مهم ترین عامل برای رشد گرافت های ابرو که کاشته می شوند اکسیژن کافی و مناسب است. مصرف سیگار، قلیان و دخانیات معمولا از دو هفته پیش از کاشت و تا سه ماه بعد ممنوع است . چراکه مقدار اکسیژن پوست را کاهش می دهد و مانع رویش صحیح گرافت های کاشته شده می شود. در نتیجه تراکم ابروی کاشته کمتر از حد مطلوب خواهد بود ممکن است نیاز به کاشت ابروی ترمیمی داشته باشید.

عدم مراقبت صحیح بعد از کاشت ابرو

حدود یک ماه بعد از کاشت ابرو گرافت ها کاملا با پوست پیوند خورده اند و نیاز به مراقبت ویژه ای ندارند. اما پیش از آن لازم است برخی نکات را در مراقبت از ابروی تازه کاشته شده رعایت نمایید. شست و شوی ابروی کاشته شده همانطور که پزشک توصیه کرده است اهمیت زیادی دارد. همچنین لازم است در این مدت از اعمال فشار و و مالش ابرو ها خودداری نمایید. عدم رعایت نکات گفته شده باعث عدم دریافت نتیجه مناسب از کاست ابرو می شود . زیباجو نیاز است دوباره برای کاشت ابرو ترمیمی مراجعه نماید.

کاشت ابرو ترمیمی

روش کاشت ابرو در زمانی که برای بار دوم و برای کاشت ابرو ترمیمی مراجعه می کنید به روش FUT  است. که می توانید جزئیات و نحوه کاشت ابرو به این روش را در مقاله کاشت ابرو بخوانید.

در انتهای مقاله می توانید سوالات خود را از دکتر فرشته جلالپور در بخش نظرات سایت بپرسید.

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلالپور متولد سال 1354 است. وی در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد و 11 سال سابقه کار در زمینه پوست، مو و زیبایی دارد. وی توانسته است بیش از 4000 کاشت ابروی موفق و بیش از 2000 مورد تزریق چربی را در کارنامه کاری خود داشته باشد. دکتر جلالپور مطب خود در زمینه پوست، مو و زیبایی را در سال 1389 دایر کرد و آماده ارائه خدمات پوست، پو و زیبایی به شما عزیزان می باشد.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
فیلر خط خنده و مزایای تزریق آن
فیلر خط خنده و مزایای تزریق آن

فیلر خط خنده، یک ماده قابل تزریق است که برای پر کردن و صاف کردن خطوط عمیق و چین‌های طرفین بینی تا گوشه‌های دهان استفاده...

لیفت غبغب با نخ
لیفت غبغب با نخ

لیفت غبغب با نخ یک روش غیرجراحی و ابتکاری در زمینه جراحی زیبایی است که برای لیفت و تنگ کردن پوست های صورت و گردن استفاده...

مراقبت بعد از لیفت با نخ
مراقبت بعد از لیفت با نخ

مراقبت بعد از لیفت با نخ یکی از عوامل کلیدی برای حفظ و بهبود نتایج این روش است. پس از انجام لیفت با نخ، برای بهبودی پس از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *