دکتر فرشته جلالپور / کاشت مو / کاشت ابروی طبیعی بر روی تاتو
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

کاشت ابروی طبیعی بر روی تاتو

آیا می توان بر روی تاتو کاشت ابروی طبیعی انجام داد؟

 

کاشت ابرو طبیعی

ابرو ها بخش مهمی از صورت هستند  علاوه بر مزایایی که دارند تاثیر بسیاری در زیبایی صورت دارند کسانی که به دنبال اصلاح زیبایی خود هستند دیر یا زود به سراغ ابرو ها رفته و به دنبال ایجاد تغیر در این اجزای صورت هستند.

در طول تاریخ مدل های مختلفی برای اصلاح ابرو ها و ایجاد تغیر بر روی آنها  در جامعه رواج یافته و بعد از مدتی طرفداران خود را از دست داده است . علاوه بر مدل های مختلفی که برای اصلاح ابرو رواج یافته راه کار های دیگری نیز برای ایجاد تغیرات گسترده تر در ناحیه ابرو ها به ترند های مد و زیبایی راه پیدا کرده است.

زنان در طول تاریخ زیبایی شناسی مدهای مختلفی را در ابرو ها گذرانده اند. برای مثال ابرو های بسیار نازک و خطی  یا مدل ابرو های هشتی و… این مدل ها که مدت زیادی  است از مد افتاده اند شاید برای ما زیبا به نظر نرسند اما در زمان خود بسیار پر طرفدار بوده اند.

مدل های ابرو در گذر زمان

تاتوی ابرو نیز یکی از همان مدهاییست که مدت نسبتا زیادی مورد قبول و استفاده جامعه بوده است و افراد زیادی با پیروی از مد به دنبال تتوی ابروی خود بوده اند. این مد در ابرو که مدت زیادی از آن نمی گذرد افراد زیادی را تا سال ها درگیر خود کرده است . افراد نامتخصصی که به درستی تتو را اجرا نمی کرده اند و افراد نیاز به پاک کردن و تغیر آن داشتند، تغیر رنگ تتو ها، پاک شدن و کمرنگ شدن تتو ها، مدل های نا مناسبی که برای تتو استفاده می شد و پس از مدتی از میان می رفت… همه و همه از دردسر های افرادی بود که ابروهای خود را تتو کرده بودند.

با گذر زمان و پیشرفت مدهای زیبایی شناسی ، افراد دیگر به دنبال تتوی کامل ابروی خود نبودند و تتو به شکل هاشور هایی شبیه موها را در قسمت ابروی خود ترجیح می دادند.هاشور ها مدل های نسبتا بهتری نسبت به تاتوی کامل بودن و هنوز هم طرفداران خود را دارند.

اما امروزه مد های زیبایی به سمت زیبایی طبیعی می روند و دیگر خبری از آن مدل های عجیب با طرح های متفاوت و خاص نیست . امروزه افراد به دنبال داشتن ظاهری با زیبایی های طبیعی تر هستند. از این رو مد های ابرو نیز تحت تاثیر این جریان قرار گرفته اند. در این دوران زنان و دختران به دنبال داشتن ابروهای طبیعی هستند که زیبایی بیشتری نسبت به همه مد های قبلی دارند.کاشت ابرو در مردان

اما دراین میان افراد زیادی هستند که ابرو های آنها تراکم و حالت لازم برای داشتن زیبایی ابرو را ندارند و این مسئله ناراحتی هایی را برای آنان ایجاد کرده است. علاوه بر آنان افراد زیادی نیز هستند که در گذشته ابرو های خود را تتو کرده اند و حال به دنبال راهکاری برای رشد موی ابرو و داشتن ابرو های طبیعی هستند.

امروزه پیشرفت علم راه حل های مناسبی را به این افراد  پیشنهاد می دهد. کاشت ابرو طبیعی که با کمک موهای طبیعی خود فرد انجام می شود راه حل مناسبی است که در مقاله کاشت مو می توانید مطالب بیشتری راجع به آن بخوانید.

کاشت ابروی طبیعی

اما موضوعی که امروز می خواهیم به آن بپردازیم کاشت ابروی طبیعی  بر روی تاتو است .

افراد زیادی در گذشته ابروی خود را تاتو کرده اند و به دنبال کاشت ابرو طبیعی هستند . اگر جزء این دسته از افراد هستید و تصور می کنید برای کاشتن ابرو باید تاتو های خود را پاک کنید و نگران انجام نشدن کاشت برروی تاتو هستید ، باید بگویم نیازی به نگرانی نیست . چرا که کاشت ابرو می تواند برروی تاتو هم انجام شود. اگر از شکل ابروی تاتو شده خود رضایت دارید می توانید کاشت ابرو رادقیقا به فرم و حالت تاتوی انجام شده انجام دهید و نیازی به پاک کردن تاتو نیست.

ابرو های کاشته شده حالت کامل طبیعی پیدا می کنند و مانند ابروی طبیعی رشد می کنند که شما می توانید آن ها را با قیچی کوتاه کنید. اگر قصد کاشت ابرو را دارید، پزشک مناسب و ماهری را برای این کار انتخاب کنید . در کاشت ابرو خواب ابرو وزاویه موهایی که کاشته می شوند اهمیت دارد و عدم مهارت پزشک ممکن است باعث شود به نتیجه دلخواه نرسید.

نکته ای که حائز اهمیت است این است که به علت تراکم موهایی که در قسمت ابرو کاشته می شوند ، ممکن است در قسمت هایی از ابرو کاشت ناموفق باشد و تراکم موها در این قسمت کمتر از بخش های دیگر باشد.اما نگران نباشید زیرا مسئله خیلی مهمی نیست و با کمی آرایش جبران می شود. به همین دلیل کاشت ابرو در کنار تاتو یکی از روش های ایده آل است. این مسئله به نفع کسانی است که از قبل تاتو دارند و می خواهند کاشت ابرو طبیعی نیز انجام دهند.

کاشت ابرو

یادتان باشد اگر از قبل ابروی خود را تاتو کرده اید اما از شکل و حالت آن راضی نیستید و می خواهید ابرو هایی که کاشته می شود فرم و حالت بهتری داشته باشند قبل از انجام کاشت ابرو و در جلسه مشاوره حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

مراقبتهای بعد از کاشت ابرو

  • بعد از جراحی کاشت از مصرف آسپرین و دارو های رقیق کننده خون ، دخانیات و الکل، نوشیدنی های حاوی کائین و مواد غذایی حاوی ویتامین ای خودداری کنید.
  • از تابش نور مستقیم آفتاب به ابرو ها محافظت کنید.
  • از رسیدن آب به ابرو و مصرف رنگ ها و مواد شیمیایی  در ابرو ها جلوگیری کنید.
  • از ایجاد فشار بر ابروها  جلوگیری کنید.

در انتها می توانید سوالات خود را در رابطه با کاشت ابرو ، مو و ریش و سبیل از دکتر فرشته جلالپور متخصص پوست ، مو و زیبایی بپرسید. همچنین با کلیک بر روی لینک می توانید مطالب بیشتر و جامع تری در رابطه با مراقبت های بعد ازکاشت ابروی طبیعی بخوانید.

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلال پور

دکتر فرشته جلالپور متولد سال 1354 است. وی در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد و 11 سال سابقه کار در زمینه پوست، مو و زیبایی دارد. وی توانسته است بیش از 4000 کاشت ابروی موفق و بیش از 2000 مورد تزریق چربی را در کارنامه کاری خود داشته باشد. دکتر جلالپور مطب خود در زمینه پوست، مو و زیبایی را در سال 1389 دایر کرد و آماده ارائه خدمات پوست، پو و زیبایی به شما عزیزان می باشد.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
کاشت مو شقیقه
کاشت مو شقیقه

ریزش موی جلوی سر و کناره های پیشانی یکی از اتفاقات ناخوشایند اما شایع است. این مسئله هم در زنان هم در مردان دیده می شود و می...

بهترین دکتر برای کاشت ابرو
بهترین دکتر برای کاشت ابرو

ابرو ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی صورت دارند. با مشاهده افرادی با ابرو های نازک و یا کم پشت به اهمیت این اجزای صورت بیش از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.